• Straż Pożarna w przedszkolu

• Dnia 23.06.22r. nasze przedszkole odwiedzili strażacy. Goście w ciekawy sposób przybliżyli przedszkolakom specyfikę pracy strażaka. Dzieci z bliska mogły podziwiać wóz strażacki, wyposażenie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, przedszkolaki wchodziły do wozu, gdzie mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy.

• Zajęcia edukacyjne w przedszkolu

• Dnia 21.06 grupę 3-4 latków odwiedził niespotykany gość-pies przewodnik o imieniu Blus. Zajęcia edukacyjne prowadzone były przez Panią Asię z Fundacji "Pies Przewodnik" zajęcia dotyczyły funkcjonowania osób niewidomych i pracy psa przewodnika. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/22

• Kalendarz uroczystości

Środa 22.06.2022 r.

Godz. 11.00 – uroczyste zakończenie roku szkolnego kl. VIII z udziałem Pana Burmistrza.  W uroczystości biorą udział ucz. kl.: VI, VIIa, VIIb.

W harmonogramie uroczystości przewidziano również wręczenia stypendiów Pana Burmistrza za osiągnięcia edukacyjne wytypowanych uczniów z kl. Va, VI, VIII.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na uroczystość.

Piątek 24.06.2022

8.00- Msza święta

9.30- Zakończenie roku szkolnego kl. I-III,

10.30 -Zakończenie r.sz. kl. IV, V a, V b,  VI,

11.30- Zakończenie r. sz. kl.  VII  a, VII b i VIII.

Serdecznie zapraszamy  Rodziców na uroczystość.

• Prośba Rady Rodziców

•  Przedstawiciele Rady Rodziców zwracają się z ponowną z prośbą o wpłaty na Komitet Rodzicielski. Wpłaty są dobrowolne, ale bardzo mile widziane, zwłaszcza że rok szkolny dobiega końca.

Dziękujemy w imieniu dzieci szkolnych i przedszkolnych