• Prace remontowo-budowlane

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Trwają już prace remontowo-wykończeniowe na terenie naszej  szkoły. Zaczęła się  adaptacja sali gimnastycznej na sale lekcyjne, a w hali sportowej zaczną się  prace wykończeniowe.

W związku z powyższym wejście od ul. Dębowej będzie zamknięte. Po feriach uczniowie  wchodzić będą na teren szkoły furtką od strony "Orlika". Prosimy o zachowanie ostrożności.

• Lekcja biologii w klasie VII

• Uczniowie klasy siódmej w ramach projektu edukacyjnego z biologii -"Budowa serca człowieka" wykonali samodzielnie model serca. Prace  uczniów poniżej

• Bal w przedszkolu

• Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i świetna muzyka. W takiej atmosferze bawiliśmy się  podczas Balu  karnawałowego.

Fotorelacja na Facebooku

• Bezpieczne ferie cz. 3

• W ramach zajęć Koła plastycznego uczniowie klas starszych przygotowali dla młodszych kolegów przedstawienie, dotyczące zimowych zabaw, a uczniowie klasy IV i VII wykonali plakaty.

• Bezpieczne ferie cz. 2

• Z uczniami przeprowadzone były pogadanki na temat zachowania bezpieczeństwa w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych. Pani A. Okraszewska-Konarska (nauczyciel przedmiotu: edukacja dla bezpieczeństwa) przygotowała również prezentację dotyczącą "bezpiecznych ferii".

• Bal Karnawałowy 2023

• Uczniowie szkoły bawili się świetnie. Super muzyka, zabawy integracyjne, konkursy,  kostiumy karnawałowe,  Walentynkowe serduszka, no i oczywiście słodki poczęstunek od Rady Rodziców. Dziękujemy

Obszerna fotorelacja na naszym facebooku. Zapraszamy

• Depresja