• Szanowni Rodzice,

• Informujemy, że w dniach 07,08,09  marca 2024 r. o godz. 11.30 odbędą się w Kościele Parafialnym pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Jesionce Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów kl.  I-VIII naszej szkoły.  W dniach 07- 08.03.2024r. nie będzie zajęć lekcyjnych w szkole. Na spotkania  w kościele uczniowie nie będą dowożeni  busem. Prosimy rodziców o zapewnienie dowozu  i odbioru uczniów z kościoła w czasie rekolekcji. W kościele opieką będą sprawowali wychowawcy i nauczyciele.  W dniach 07 i 08  marca 2024 r. (w czasie rekolekcji) szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze.

• W zakładce: rekrutacja znajdują się dokumenty typu:

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/25

Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/25 (Zgłoszenie (...) wypełniają rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły).

Powyższe dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub oddać wychowawcy grupy przedszkolnej w terminie: 19-25 II  (w dniach i godzinach, w których pracuje sekretariat szkolny).

• Poczta walentynkowa w przedszkolu

• Dzieci samodzielnie lub z rodzicami przygotowały walentynkowe kartki dla wybranego przez siebie kolegi lub koleżanki, następnie wrzucały je do specjalnej skrzynki.

Miłym zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość przygotowanych „walentynek”. Poczta Walentynkowa dostarczyła wielu emocji i wrażeń przedszkolakom. :)

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólna zabawę.

• Bal Karnawałowy w przedszkolu 09.02.2024r.

• Długo oczekiwany przez przedszkolaków bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się w piatek. Przez piękne kolorowe przebrania trudno było rozpoznać dzieci. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie oraz bohaterowie z różnych bajek. Po udanej zabawie w salach czekał na dzieci słodki poczęstunek.

• Spotkanie z pisarką Joanną Papuzińską

• W czwartek (15 II) o godz. 11.00. uczniowie klas I-IV będą uczestniczyć w spotkaniu  z pisarką, autorką książek dla dzieci, Panią Joanną Papuzińską. W trakcie spotkania uczniowie będa mogli nabyć książki i otrzymać autograf autorki.

• Bal Walentynkowy 2024

•        W czwartek (8 II) Samorząd Uczniowski, pod nadzorem Opiekunów SU, zorganizował Bal Walentynkowy. Uczniowie bawili się świetnie. Wybrano Króla i Królową Balu.

Za sprawowanie opieki nad uczniami podczas balu dziękujemy Paniom: K. Wargockiej, J. Trzaskowskiej, J. Czarnocie i  A. Andrychowicz.

Poniżej kilka zdjęć. Obszerna fotorelacja na naszym Facebooku

• Dyskoteka

• Zapraszamy na dzisiejszy Bal Walentynkowy ❤️ Zabawa odbędzie się w godzinach 15:00-17:30. Przypominamy o konieczności zabrania zgód od rodziców ❤️