• SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodnicząca - Klaudia Lelonkiewicz

Zastępca - Daniel Kozłowski

Członkowie SU:

Iga Godlewska, Gabriela Korzenecka, Alicja Kubiak.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy samych sukcesów.

• Dzień Edukacji Narodowej

• 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej - pierwszego w Europie ministerstwa oświaty.

• „Sprzątanie Świata 2022”

• W ramach akcji „Sprzątanie Świata 2022” nasza szkoła dzielnie przemierzała ulice aby niczym rycerze walczyć o czyste środowisko . Uzbrojeni jedynie w rękawiczki i worki, poszliśmy toczyć bój ze śmieciowymi potworami i bestiami. Wszystkim naszym uczniom ogromnie dziękujemy, że uczynili choć kawałek naszego świata, lepszym miejscem do życia. Brawo!

• Dzień dziewczynek w przedszkolu

• W naszym przedszkolu szczególny Dzień Dziewczynek uczciliśmy we wtorek, 11 października. W tym wyjątkowym dniu we wszystkich oddziałach przedszkolnych nie zabrakło niespodzianek, upominków oraz wspaniałej zabawy :)

• Facebook- nowa odsłona

• Zapraszamy do nowej strony Facebooka szkoły. W celu odwiedzenia jej, prosimy wyszukać nazwę: Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II we Franciszkowie

• Dzień Chłopaka w przedszkolu

• W piątek 30.09 w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”, który upłynął naszym wychowankom w radosnej  i pogodnej atmosferze. Przedszkolaki tańczyły i śpiewały przy wesołej muzyce, były też zabawy integracyjne. Wiele radości sprawiły im również otrzymane upominki. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia.