• Dzień Babci i Dziadka

• We wtorek (24 I) gościliśmy w szkole ukochane Babcie i Dziadków. Uczniowie klas I-III przygotowali piękny występ. Były wierszyki, piosenki, tańce i prezenty.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• "Bezpieczne ferie"

• W poniedziałek (30 I) o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie uczniów klas I-III z Panią Policjantką w ramach akcji "Bezpieczne ferie".

• Jasełka w Kościele w Jesionce

Uczniowie naszej szkoły przedstawią Jasełka w Kościele w Jesionce w  niedzielę (29 I) o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy w naszym imieniu oraz Księdza Proboszcza

• Nabór pracownika do oddziałów przedszkolnych

Dyrektor szkoły ogłasza nabór pracownika  do oddziałów przedszkolnych, na stanowisko: pomoc nauczyciela, sprzątanie. Szczegóły na naszej stronie internetowej w zakładce: BIP, a dalej Ogłoszenia o pracę.

• Śródroczne zebrania z rodzicami

• Zapraszamy rodziców klas I-III na semestralne spotkania z wychowawcami (26 I), a rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych na indywidualne konsultacje (31 I).

Harmonogram znajduje się w załączniku poniżej.

Zebrania.pdf

• Dzień Babci i Dziadka

• Uczniowie klas I-III serdecznie zapraszają  Babcie i Dziadków  24 stycznia (we wtorek) o godz.  14.00 na uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka.

• Konkurs plastyczny "Bajeczna bombka"

• Wychowankowie naszej szkoły wzięli udział  w Konkursie Plastycznym "Bajeczna bombka" pod patronatem Starosty Powiatu Żyrardowskiego.

Nagrody i dyplomy uzyskali  następujący uczniowie:

• Łucja Łowicka;
            • Nikola Ziąbska;
            • Aleksandra Kubiak;
            • Alicja Kubiak
            • Daria Dymecka

Gratulujemy!

• Przypominamy, że 6 I 2023r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dla uczniów szkoły i dzieci z oddziałów przedszkolnych.

• Niespodzianka dla najmłodszych

W poniedziałek (09.01.2023r.) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły zostanie wystawione, dla dzieci z przedszkola i uczniów klas I-III, przedstawienie teatralne pod  tytułem: "Wiersze Jana Brzechwy". W przedstawieniu wezmą udział Rodzice dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach. Grupa ta nosi nazwę "Bajeczni Rodzice" i obecnie liczy 19 osób. Powstała ona w roku 2017. Utworzenie tej grupy było odpowiedzią na oczekiwania dzieci, które lubią oglądać żywy teatr. Pomysłodawczyniami utworzenia tej grupy były panie z Publicznego Przedszkola w Bartnikach Anita Orzechowska-Szatan i Małgorzata Czajkowska.

• Catering 2023r.

• Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, iż posiłki do naszej szkoły, w tym oddziałów przedszkolnych, dostarczać będzie firma cateringowa ze Skierniewic 7 Heaven.

Koszt posiłku dwudaniowego wynosić będzie 9,60zł w tym tzw. "wsad do kotła" - 7,68zł, a koszty przygotowania obiadu 1,92zł.

Od 2 I 2023r. rodzice ponoszą koszty tylko tzw. "wsadu do kotła"- czyli  7,68zł, a koszty przygotowania posiłku 1,92zł ponosić będzie Organ Prowadzący, czyli Miasto i Gmina Wiskitki.

Szczegóły rozstrzygnięcia zapytania ofertowego, dotyczącego wyboru firmy cateringowej znajdują się na stronie BIP naszej szkoły pod adresem:

(Skrót do BIP znajduje się na stronie głównej naszej strony internetowej).

• JASEŁKA SZKOLNE

• Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili nasze serca. Piękny śpiew kolęd uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Jasełka zostały przygotowane przez p.B.Ludwiczak, p.A.Skolkowską, p.A.Wójcicką oraz p.A.Sajak.

• Zebrania z Rodzicami

• W piątek (16 XII) odbędą się spotkania z wychowawcami klas. W harmonogramie zapoznanie Rodziców z propozycjami ocen semestralnych. Zapraszamy

• .

W niedzielę 11 XII w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się Zabawy mikołajkowe dla dzieci z okolicznych miejscowości zorganizowane przez: Burmistrza Miasta i Gminy Wiskitki   Pana Rafała Miturę, Sołectwo Jesionka,  Stowarzyszenie "Kuźnia inicjatyw"; Klub Seniora "Wigor"; Radę Rodziców SP we Franciszkowie. Nasi uczniowie, w ramach wolontariatu, również bardzo pomagali. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i słodkie prezenty.

• Mikołajki w szkole i przedszkolu

• Szóstego grudnia naszą szkołę i  oddziały przedszkolne odwiedził wspaniały gość - Św. Mikołaj. Nie było śniegu,  więc nie mógł przyjechać saniami. Przywieźli go, zawsze pomocni, strażacy OSP Jesionka. Dziękujemy.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku

• Andrzejki w przedszkolu

• Hokus – pokus , czary – mary niech się spełnią andrzejkowe czary ” 30 listopada w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki.

• Dzień Misia w przedszkolu

• Jest takie jedno święto, jedno na całym świecie, którego w kalendarzu, być może nie znajdziecie.

Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości przedszkolnych.

25 listopada wszystkie dzieci przybyły ze swoimi kochanymi misiami, by wspólnie uczcić ich święto . :)

• Kolejny sukces sportowy uczniów naszej szkoły

• 15 listopada odbyły się w Wiskitkach gminne zawody w mini koszykówce.

Dziewczyny z naszej szkoły zajęły I miejsce, chłopcy II miejsce.

Awans dziewczyn na zawody powiatowe.

W klasyfikacji ogólnej szkół nasza szkoła zajęła I miejsce.

GRATULACJE.